MOKINIO VADOVAS

Vadovas suteikia galimybę peržvelgti MARLO mokymosi įrankį ir duoda keletą patarimų kaip juo

naudotis: kaip atskirus mokymosi išteklius (besimokantiems savarankiškai) ar kaip siūlomos

mokymosi programos dalį. 

Download
MARLO-WP4-Learner's Guide-LT.pdf
Adobe Acrobat Document 689.7 KB

E-KNYGĄ 

MARLO e-book integrates the 23 knowledge pills on marketing and the 8 case studies about entrepreneurs from Spain, Cyprus, Latvia and Lithuania. It is advisable for those users iniciating in marketing world. ŽINIŲ KAPSULĖS

23 trumpos mokymosi dalys apimančios rinkodaros pagrindus, apžvelgiančios dabartinę ekonominę aplinką, įvadas į rinkodaros tyrimus ir rinkodaros strategijas, rinkodaros kompleksas, brandingas ir socialinė žiniasklaida


ATVEJŲ STUDIJOS

MARLO mokymosi įrankis apima 8 atvejų studijas iš projekto partnerių šalių (Ispanijos, Latvijos, Lietuvos, Kipro), kurios parodo, kaip maži vietiniai gamintojai ar turizmo sektoriaus įmonės,sėkmingai vysto ir skatina savo produktus ar paslaugas.


Atvejų studijų filmukus

Filmukai iliustruoja šias atvejų studijas.

1.

Aphrodite Delights (Kipras)

2.

Ktima Christoudia (Kypras). 

3.

Erikas Augustinavicius (Lietuva) 

4.

Pas Tevukus (Lietuva)


5.

Very Berry (Latvija).

6.

Levassiers (Latvija). 

7.

Pastoralia (Ispanija)

8.

Tío Picho (Ispanija)Klausimyno 

Užpildydami šią anketą jūs suteiksite mums neįkainojamos informacijos apie galimybes pagerinti MARLO metodinę mokymosi priemonę. Šios anketos užpildymui jūs užtruksite apie 10min.


Papildoma skiltis

Šioje skiltyje Jūs rasite papildomos informacijos apie ekologinį ūkininkavimą, vietinius produktus, kaimo turizmą bei kitomis temomis kurios buvo apžvelgtos mūsų parengtoje priemonėje.

Sauga ir saugumas kaimo turizme sektoriuje

Nuorodoje rasite praktika paremtą Saugos ir saugumo aspektų vadovą kaimo turizmo sektoriuje Europoje. Prašome laisvai naudotis Saugos ir saugumo vadovu, savęs pasitikrinimo įrankiu ar virtualių mokymų skyriumi. Saugos ir saugumo vadovas apima saugos ir saugumo aspetus apgyvendinimo paslaugas teikiančiose kaimo turizmo įmonėse. Jis buvo parašytas remiantis kaimo turizmo sektoriaus įstaigų patirtimi Europoje ir yra skirtas kaimo turizmo verslo savininkams, norintiems apsvarstyti visus savo klientų, turto saugumo, nelaiminingų atsitikimų aspektus, kurie turi atitikti teisinius reikalavimus. Šio vadovo kūrimas buvo finansuojamas pagal Europos Komisijos Leonardo da Vinci Mokymosi visą gyvenimą programos projektą projektą SAFETUR (2012-1-LV1-LEO05-03389). Vadovas taip pat yra naudingas kaimo turizmo organizacijoms ir turizmo sektoriaus studentams. 


Bendradarbiavimo pavyzdžiai

Šioje skiltyje rasite puikius bendradarbiavimo tarp turizmo sektoriaus paslaugų ir ūkininkų ar vietinių maisto produktų gamintojų pavyzdžius.  Daugelis jų yra pateikta anglų kalba. Jei norėtumėte gauti daugiau informacijos apie bendradarbiavimo gerąją patirtį lietuvių kalba, maloniai prašome susisiekti su MARLO partneriais Lietuvoje (Lietuvos kaimo turizmo asociacija arba Kauno mokslo technologijų parku).

Download
Bendradarbiavimo pavyzdžiai
MARLO_ EXAMPLES OF COOPERATION_P.pdf
Adobe Acrobat Document 3.5 MB